Candidatul ideal

- Studii medii;
- Experienta in domeniul prepararii produselor culinare reprezinta un avantaj, dar nu este o conditie obligatorie;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Persoana energica ,flexibila ,comunicativa

Descrierea jobului

Executa toate operatiile necesare fabricarii produselor finite rezultate de pe fluxul de productie respectand instructiunile de lucru si normele de igiena.

Munca este diferita in functie de comenzi, prin urmare variata . Aceasta implica procese: fabricatie (mai multe etape), cantarire, ambalare, livrare.
Mediu de lucru: rece sau cald in functie de sectorul de activitate, efort fizic moderat
  • Adaugat La 12:51, 25 septembrie 2020
  • Vizualizari:3249
  • Numar anunt: 180372365
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6

Despre noi
Cris-Tim este una dintre cele mai cunoscute companii de pe piața de mezeluri din România, la baza căreia stau câteva valori importante: grija pentru oameni, responsabilitatea, inovația, tradiția și calitatea. Oferim o gamă diversificată de produse alimentare, sigure și proaspete.

Așa am clădit Cris-Tim. Suntem mândri de relația strânsă pe care o avem cu clienții nostri și suntem hotărâți să fim aproape de ei și de partenerii noștri mai departe, pentru a construi împreună viitorul pe care ni-l dorim.
mai mult

Anunturile utilizatorului Adrian Catescu